(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Z učenci naše šole smo sodelovali na mednarodnem likovnem natečaju, z naslovom Bodi umetnik »Igraj se z mano«. Skupaj je v letošnjem letu na natečaj prispelo preko 5.800 likovnih del iz 9 različnih držav (Slovenije, Hrvaške, Srbije, Severne Makedonije, Slovaške, Ukrajine, Irske, Kanade in Španije). Izbor del je pripravila Nina Popič, kustosinja razstave »Igraj se z mano« iz Koroške galerije likovnih umetnosti.

Pohvalimo se lahko, da je bilo med velikim številom prispelih del izbrano tudi delo našega učenca Denisa Štrajharja, ki bo za svojo kreativnost in trud prejel plaketo. Risba nosi naslov »V naši hiši je zmeraj zabavno« in je trenutno na ogled, na razstavi, v Koroški galeriji likovnih umetnosti v Slovenj Gradcu.

Čestitamo mlademu umetniku za izjemen uspeh in mu želimo, da bi še naprej bil tako ustvarjalen, igriv in vedoželjen.

                                                                                              Eva Žula, prof. lik. umet.

Dostopnost