(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
2018-03-23-nadarjeni

2018-03-23-nadarjeni

Učitelji in učenci sosednjih šol – OŠ Kajetana Koviča Radenci, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova ter OŠ Kapela, smo v petek, 23. 3. 2018 združili moči na prav poseben način – izvedli smo aktivnosti za nadarjene učence.
Najprej nas je v šolski jedilnici pozdravila v. d. ravnateljice mag. Andreje Strmšek, potem pa smo se odpravili na potep po bližnji okolici šole. V čas mogočnega Atile, ki je svoje sledi pustil tudi na Kapeli, nas je popeljala mag. Bernarda Roudi. Ob prihodu v šolo smo aktivirali sive celice ob različnih dejavnostih: učiteljica Marija Andrejč je pripravila Logične sestavljanke, svetovalna delavka Jana Nusdorfer Recek delavnice na temo (Ne)poslušanja, učitelja Matej Kraner in Simon Belec pa sta učence aktivirala s kvizom Zakladnica znanja.
Druženje smo zaključili s predavanjem na temo astronomije in opazovanja zvezd. Žal nam vreme ni dovolilo, da bi si nebo nad Kapelo tudi ogledali.
Odzivi učencev in organizatorjev so pokazali, da se s podobnimi aktivnostmi kaj kmalu spet zberemo.
Pripravila Jana Nusdorfer Recek

Dostopnost