(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Medobčinsko prvenstvo v odbojki - starejše deklice

Medobčinsko prvenstvo v odbojki – starejše deklice

4. januarja je v telovadnici OŠ Apače potekalo medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice. Tekmovanja se je udeležilo pet ekip. Že v prvi tekmi smo se pomerili z OŠ Gornja Radgona, ki je bila kljub naši dobri igri za nas premočan nasprotnik. Poraz na tej tekmi pa je pomenil, da se lahko borimo le še za tretje mesto. V boju za tretje mesto smo premagali OŠ Apače.

Šolo so zastopale:

Daniela Lešnik, Ema Dubrovski, Eva Klemenčič, Kaja Leopold, Katja Čolnik, Mia Gomboc, Nika Haložan, Robertina Rožanc, Sanja Vogrinec, Viktorija Šafarič, Taja Jauk in Špela Fekonja.

Končni vrstni red:

  1. OŠ Gornja Radgona
  2. OŠ Radenci
  3. OŠ Kapela
  4. OŠ Apače
  5. OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici

Čestitam, Igor Prša.

Dostopnost