Roditeljski sestanki in pogovorne ure

Izvajamo mesečne popoldanske pogovorne ure ter dopoldanske pogovorne ure po predhodni najavi. Razredniki so na voljo vsak teden v dopoldanskem času, ostali strokovni delavci pa v tednu, ko pogovorna ura sicer poteka tudi popoldne ter v tednu po popoldanski pogovorni uri oz. po dogovoru s starši.

Popoldanske pogovorne ure so praviloma vsako tretjo sredo v mesecu (izjema so meseci februar, december in junij). V juniju je poudarek na individualnih pogovornih urah po dogovoru.

Mesečne popoldanske pogovorne ure potekajo po naslednjem razporedu. Za razredno in predmetno stopnjo se pričnejo ob 16.00 oziroma po dogovoru razrednika s starši. Zaradi ukrepov NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-Cov-2 bodo vse pogovorne ure potekale po predhodnem dogovoru in “naročanju”.

Načrtovani datumi popoldanskih pogovornih ur/roditeljskih sestankov 2021/2022:

Pogovorne ure / roditeljski sestankiDatum
Skupni in razredni roditeljski sestanek15.9.2021
Pogovorne ure in predavanje za starše12.10.2021
Pogovorne ure17.11.2021
Pogovorne ure1. 12. 2021
Pogovorne ure20. 1. 2022
Pogovorne ure9. 2. 2022
Pogovorne ure16. 3. 2022
Pogovorne ure20. 4. 2022
Pogovorne ure25. 5. 2022

Razpored dopoldanskih pogovornih ur

Časi dopoldanskih pogovornih ur 2021/2022

Zaradi narave dela v šoli v dopoldanskem času (nadomeščanja, izobraževanje, spremstva in druge odsotnosti) ter ukrepov NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-Cov-2,  se na dopoldansko pogovorno uro pri učitelju najavite. Najavo lahko sporočite preko e-Asistenta in/ali z zapisom v publikacijo, ki jo učenec pokaže učitelju, s katerim želite govoriti vsaj 3 dni pred pogovorno uro. Na tak način se boste tudi dogovorili za prostor in način vstopa v šolo.

OBVESTILO ZA ČAS TRAJANJA UKREPOV POVEZANIH S COVID-19

Zaradi epidemioloških razmer in ukrepov bomo v času popoldanskih pogovornih ur na voljo na daljavo, preko telefona in elektronske pošte.

Objavljamo seznam strokovnih delavcev in njihove kontaktne podatke (telefonska številka in elektronska pošta) ter dan, ko so na voljo za popoldanske pogovorne ure v mesecu aprilu.

Zaradi narave dela in ukrepov vas prosimo, da se tudi za dopoldanske pogovorne ure dogovorite s strokovnimi delavci. Dosegljivi so preko e-Asistenta in elektronske pošte. Razpored dopoldanskih pogovornih ur je objavljen zgoraj na povezavi.