(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Klikni na sliko za ogled celotne galerije slik

18.5.2012 – regijsko tekmovanje iz atletike

Na področnem prvenstvu v atletiki za posameznike, ki je bilo v petek, 18. maja 2012, na atletskem stadionu pri OŠ I Murska Sobota, so se naši atleti odlično odrezali in osvojili kar 6 medalj, od tega kar štiri zlate, eno srebrno in eno bronasto. S tem izkupičkom smo bili najuspešnejša osnovna šola v regiji. Medalje so osvojili:

  • Blaž Pučko 3. mesto v skoku v daljino,
  • Martin Šutja 2. mesto v metu vorteksa,
  • Staš Zupančič 1. mesto v metu vorteksa,
  • Kaja Leopold 1. mesto v metu vorteksa,
  • Katja Čolnik 1. mesto v skoku v višino in
  • Tomaž Trajbarič 1. mesto v teku na 60 metrov.

Šolo so uspešno zastopali tudi Timotej Antonič, Taja Jauk, Laura Šutja, Špela Fekonja, Eva Klemenčič in Robertina Rožanc, ki pa žal niso osvojili kolajn, morda drugič.

Na finale državnega prvenstva se uvrsti 24 po rezultatu najuspešnejših učencev iz vseh področnih prvenstev. Torej bomo na spletni strani Timing Ljubljana z zanimanjem spremljali rezultate ostalih tekmovanj (urnik tekmovanj), da bomo videli, komu se je uspelo uvrstiti v finale. Glede na zadnje rezultate imajo velike možnosti za uvrstitev na finale Tomaž, Kaja in Katja.

Rezultati…

Iskrene čestitke vsem in upam, da se bo čim večim uspelo uvrstiti v finale, ki bo 6. junija v Kopru. Igor Prša.

Dostopnost