(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Medobčinsko prvenstvo v atletiki. V petek je bil dan kapelskih atletov. Na medobčinskem prvenstvu v atletiki so osvojili kar 15 odličij, in sicer 6 zlatih, 5 srebrnih in 4 bronasta. Uspeh pa so s svojimi rezultati dopolnili še ostali, ki so jim stopničke za las ali dva ušle.

Na OŠ I v Murski Soboti je v petek, 10. maja, potekalo medobčinsko prvenstvo v atletiki. Tekmovanja se je udeležilo šest šol občinske uprave Gornja Radgona, in sicer OŠ Apače, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, OŠ Gornja Radgona, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici, OŠ Radenci in seveda OŠ Kapela.

Tekmovali so v dveh starostnih kategorijah, starejši (8. in 9. razred) ter mlajši (do 7. razreda), ločenih po spolu.

Kapelsko šolo je zastopalo kar 27 učencev in učenk od 6. razreda dalje in dosegli so izjemne uspehe.

1. mesto so osvojili: Anja Kovačič, Kaja Leopold, Blaž Pučko, Robertina Rožanc, Martin Šutja in Tomaž Trajbarič.

2. mesto so osvojili: Tamara Filipič, Tilen Ivanič, Katja Kocbek, Jure Marinič in štafeta 4×100 m v postavi Kaja Leopold, Robertina Rožanc, Eva Klemenčič in Anja Kovačič.

3. mesto so osvojili: Ruben Dubrovski, Aljaž Mauko, Martina Štuhec in Laura Šutja.

Vsi, ki so osvojili medalje, so se s tem uvrstili na področno prvenstvo, ki bo 15. maja ob 13. uri, prav tako na stadionu pri OŠ I v Murski Soboti.

Na tej povezavi so objavljeni uradni rezultati.