(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Ustvarjalni natečaj »POVEJ Z MAJICO«. KPK – Komisija za preprečevanje korupcijeje za učence osmih razredov razpisalaUstvarjalni natečaj ”Povej z majico”.

Objava na spletni strani KPK.

 

Med najboljše v državi se je uvrstil tudi izdelek osmošolke Laure Marinič. Njen izdelek je bil skupaj z ostalimi izbranimi izdelki uporabljen za tisk na majice in koledarje, objavljen v publikacijah Komisije za preprečevanje korupcije in razstavljen na različnih lokacijah po Sloveniji.

Na razstavo so se uvrstili še izdelki Eme Dubrovski, Tie Dokl, Laure Šutja in Viktorije Šafarič.

Slavnostna otvoritev razstave Ustvarjalnega natečaja KPK »Povej z majico« se je odvila v preddverju velike dvorane Državnega zbora RS.

Vsem nagrajencem sta podelila posebna priznanja, majico potiskano z lastnim motivom in koledar z vsemi nagrajenimi motivi, takratni predsednik Državnega zbora RS Gregor Virant in namestnik predsednika KPK Rok Praprotnik.

Ponosni smo, da bo razstava od 4. 6. 2013 gostovala tudi na naši šoli.

Ida Petek

Dostopnost