(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

SPZNU-pasica-690x199Spoštovani starši.

Kot je na naši šoli že tradicija, bomo tudi letos organizirali 2 zbiralni akciji odpadnega papirja. Prva bo potekala od 14. aprila 2014, ko bo pred šolo na razpolago kontejner podjetja Dinos, s katerim bomo kot EKO šola ponovno sodelovali v vseslovenski dobrodelni akciji STAR PAPIR ZA NOVO UPANJE.

Druga zbiralna akcija je predvidena ob koncu meseca maja oziroma v začetku junija. Zbrana sredstva bodo namenjena vsem učencem naše šole, saj bomo iz njih delno krili stroške avtobusnih prevozov zaključne ekskurzije.

Vljudno vas naprošamo, da nam v zbiralni akciji pomagate po najboljših močeh in da vsaj v tem času odpadnega papirja ne odlagate na ekoloških otokih, temveč ga shranjujete doma in na določen termin pripeljete k šoli.

Za sodelovanje se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Več o prvi zbiralni akciji si lahko preberete na povezavi http://ebm.si/p/star-papir2014/?kam=glavna

Dostopnost