(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

S poukom v soboto, 5. aprila 2014 smo nadomestili pouk, ki je odpadel zaradi izrednih vremenskih razmer v mesecu februarju,  3. 2. 2014. Izvedli smo dan dejavnosti za vse učence naše šole.

K aktivnostim smo povabili tudi starše, ki so se ob koncu dneva priključili učencem 1. in 2. razreda na skupnem pohodu. Vsi učenci so najprej prisluhnili predstavitvam učencev o naših partnerskih državah (Belgija, Danska, Portugalska in Švedska), s katerimi sodelujemo v projektu Comenius. Nato sta udeleženka prve mobilnosti na Švedskem, učiteljica Tatjana Perša in učitelj Igor Prša kot udeleženec druge mobilnosti v Belgiji, predstavila obiskane šole, program aktivnosti in naše vtise ob obisku.  Ob koncu skupnega dela v telovadnici so si učenci z zanimanjem ogledali še dva krajša posnetka, na katerih belgijski učenci predstavljajo vrstniško povratno informacijo učenec-učencu, ki so ju posneli na partnerski šoli v Belgiji. Sledilo je aktivno delo v različnih delavnicah po razredih.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost