(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Galerija slik - Pikin festival. V petek, 26. septembra 2014, so drugošolci preživeli prijetno druženje s Piko Nogavičko na Pikinem festivalu v Velenju. Dan dejavnosti so izvedli v organizaciji Društva prijateljev mladine Občine Radenci, skupaj s tretješolci OŠ Radenci.

Učenci so si najprej ogledali plesno – glasbeno predstavo JURI MURI V AFRIKI v izvedbi Plesnega teatra in Lutkovnega gledališča Ljubljana.

Nastopajoči so jih tako navdušili, da so otroci na koncu z njimi tudi zapeli in zaplesali. Nato so ustvarjali še v Pikinih delavnicah ob Velenjskem jezeru , se sprehodili po Pikini deželi in obiskali vilo Čira-čara. Druženje otrok z obeh osnovnih šol je bilo prijetno in učenci so se domov vrnili dobre volje in polni zanimivih vtisov.

Tatjana Perša, razredničarka

Dostopnost