(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

MITS_logotipSTR_sklad_logotipJS_logotip

Sobota, 28. 3. 2015, je bil dan za spremembe. Udeležilo se ga je tudi 10 učencev  iz OŠ Kapela. Kot mladi prostovoljci so se priključili  vseslovenski akciji slovenske filantropije – NAREDIMO SPREMEMBE V DOMAČEM OKOLJU. Pod mentorstvom učiteljice Sabine Brumen in mag. Bernarde Roudi so v okviru projekta Popestrimo šolo sodelovali učenci:

6.a Kaja Baum in Karin Adanič

7. a Nejc Lesjak, Inja Dokl, Maja V. Tivadar, Maja Draganič, Špela Škerget, Ines Vogrin, Maja Pučko in Martina Koren.

V DOSOR-ju so pomagali urejati okolico in čistiti stopnišče. Bili so med najmlajšImi udeleženci in tako deležni velike medijske pozornosti, saj so sodelovali tudi v osrednjih poročili na RTV SLOVENIJA ob 19. uri. Za nacionalno TV je dala izjavo Martina Koren.

Veseli smo, da se je občina Radenci pridružila   vseslovenski akciji in ponosni, da so bili tudi  naši učenci mladi prostovoljci.

 mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost