Kot nagrada celoletnemu trudu, se bodo naši pevci udeležili največjega pevsko-plesnega dogodka v Sloveniji – ZBOROVSKI BUM. Prireditev bo potekala v torek, 2. junija 2015 v Mariboru, na stadionu Ljudski vrt. Skupno bo prepevalo okrog 6700 pevcev mladinskih pevskih zborov, 350 plesalcev iz 207 slovenskih osnovnih šol. Spremljal nas bo Big band orkester Slovenske vojske.

Prireditev bo povezoval Tone Partljič, snemala pa jo bo RTV Slovenija. Predvajanje posnetka bo na državni praznik, 25. junija 2015 v popoldanskih urah na RTV SLO 1.

Potek dneva:

• Pevci pridejo v šolo kot običajno.
  • Avtobus odpelje izpred šole ob 8.30. Generalko imamo ob 10. uri.
  • Pričetek koncerta ob 13. uri.
  • Predviden povratek okrog 15.30. Prosim, da pridete po svoje otroke k šoli.
  • Oblačila: udobne hlače, majica, ki jo pevci prejmejo v šoli, kapa (kot zaščita pred soncem), krema za sončenje, vetrovka, dežnik …
  • Malico zagotovi šola.

Prireditev se bo pričela ob 13. uri. Vstopnine ni, zato vas vljudno vabimo, da se nam priključite na tem nepozabnem dogodku.

Lep pozdrav.

Zborovodkinja:                                                                                                        Ravnateljica:

Karina Matjašič                                                                                                   mag. Anastazija Avsec