Pozdravljeni šolarji, spoštovani starši.

Do pričetka novega šolskega leta nas loči le še nekaj dni. Mnogi se v mislih že vračate v šolske prostore in se veselite srečanja s svojimi sošolci in učitelji ter v mislih obujate zanimive dogodke, ki so bili nepozabni. Vsi skupaj se zagotovo spominjamo našega prvega šolskega dneva, ko smo postali šolarji. Za pričetek vznemirljivega šolskega leta smo zaposleni na OŠ Kapela že pripravljeni in vas že nestrpno pričakujemo. Naši bodoči prvošolčki že odštevajo dneve do 1. septembra, ko bodo postali učenci naše šole.

V torek, 1. septembra 2015 se pričenja novo šolsko leto. Ta dan bodo šolski avtobusni prevozi vozili kot običajno po voznem redu.

Vozni_red_privozi_2015_16

Vozni_red_RAZVOZI_2015_16

Razredniki in sorazredniki:

Razred Razredničarka Sorazredniki Matična učilnica
1. a Slavica Kovačič Zdenka Marinič 1. a
2. a Tina Klemenčič Igor Prša 2. a
3. a Tatjana Perša Nina Budja Zalokar 3. a
4. a Helena Hedžet Milena Titan 4. a
5. a Lucija Kret Urška Legen 5. a
6. a Alenka Kozar Vesna Ketiš slovenščine
7. a Marija Andrejč mag. Bernarda Roudi matematike
8. a Karina Matjašič Mojca Tuš glasbene umetnosti
9. a Angela Stajnko Ida Petek fizike

Potek prvega šolskega dneva:

6.15 – 8.15   Jutranje varstvo (učilnica 1. razreda)

7.30 – 8.00   Prevzem ključev garderobnih omaric. Srečanje razredničark z učenci pred šolo.

8.20 – 8.40  Pozdrav novemu šolskemu letu v telovadnici, nato odhod v matične učilnice.

Malica ob 9.05 za učence 2. do 4. razreda in ob 9.55 za učence 5. do 9. razreda

9.00 – 9.30 Sprejem prvošolcev v telovadnici in staršev. Po uvodnem pozdravu in programu gredo prvošolci z vzgojiteljico v svojo učilnico, starši pričnejo sestanek z učiteljico, ravnateljico in          svetovalno delavko v učilnici likovne umetnosti.

10.25 –   12.45  Pouk po urniku (3 šolske ure), ki ga prejmete prvi šolski dan

Podaljšano bivanje se izvaja ta dan za učence od 1. do 5. razreda do 15.45. Kosilo je predvideno prvi šolski dan za učence podaljšanega bivanja.

Avtobusni prevoz za učence domov  je organiziran ob 12.55 (dva avtobusa).

Kaj prinesete s seboj prvi šolski dan (učenci od 2. do 9. razreda)?

Šolsko torbo, peresnico in šolske copate, saj boste prevzeli učbenike in publikacijo.

Veselimo se srečanja z vami.

Poslanica ministrice za izboraževanje, znanost in šport, dr. Maje Makovec Brenčič ob pričetku šolskega leta

Mag. Anastazija Avsec, ravnateljica, učitelji in zaposleni.