(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Starejši dečki so se v torek, 22. decembra 2015  udeležili nogometnega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ Radenci. Dečki so gledalcem pokazali izjemno zanimivo in borbeno igro, vendar sreča ni bila na njihovi strani. Odigrali so prvo tekmo proti ekipi iz OŠ Apač, ter izgubili s 4-1, kasneje pa še proti OŠ Radenci z 2-1. Za dva izjema zadetka se lahko zahvalimo celotni ekipi, še posebej pa strelcu obeh golov, Filipu Kovačiču. Zahvalimo se lahko tudi mentorju, učitelju Igorju Prši, ki je fante dobro pripravil in jih skozi celotno tekmo tudi vzpodbujal.

Ana Rebernak

Našo šolo so zastopali:

 • Žan Bedrač,
 • Ruben Dubrovski,
 • Kristjan Fras,
 • Filip Kovačič,
 • Miha Kozar,
 • Luka Marinič,
 • Aleks Rautar,
 • Sven Ploj,
 • Mitja Zemljič,
 • Teo Založnik in
 • Sašo Zupančič
Dostopnost