Zimski športni dan (drsanje, pohod)

Na pustni torek, 9. februarja, bodo učenci od 6. do 9. razreda imeli zimski športni dan. Temi športnega dne sta drsanje in pohod. Učenci so ta dan lahko v maskah vendar dovolj toplo oblečeni, da jih ne bo zeblo. Ne pozabite na rokavice, kape, pohodne čevlje in topla večplastna oblačila. Za drsanje priporočam smučarski kombinezon/smučarske hlače in čelado. Ne pozabite še na kakšen napitek in prigrizek.

Časovni plan

  • Prihod v šolo
  • Vsak učenec si vzame šolsko malico
  • Preverjanje prisotnosti (razredniki)
  • Osnovna pravila obnašanja in varnosti (pred šolo)
  • 7.30 odhod z avtobusom v Mursko Soboto
6. in 8. razred 7. in 9. razred
8.00 – 10.00 Drsanje Pohod
10.00 – 12.00 Pohod Drsanje
  • 12.10 odhod iz Murske Sobote
  • 12.45 vrnitev na šolo

Stroški

  • izposoja drsalk in animacija 6 EUR
  • avtobus približno 5 EUR

 

 
 
 
 
 
 
Dostopnost