(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Na pustni torek, 9. februarja, bodo učenci od 6. do 9. razreda imeli zimski športni dan. Temi športnega dne sta drsanje in pohod. Učenci so ta dan lahko v maskah vendar dovolj toplo oblečeni, da jih ne bo zeblo. Ne pozabite na rokavice, kape, pohodne čevlje in topla večplastna oblačila. Za drsanje priporočam smučarski kombinezon/smučarske hlače in čelado. Ne pozabite še na kakšen napitek in prigrizek.

Časovni plan

  • Prihod v šolo
  • Vsak učenec si vzame šolsko malico
  • Preverjanje prisotnosti (razredniki)
  • Osnovna pravila obnašanja in varnosti (pred šolo)
  • 7.30 odhod z avtobusom v Mursko Soboto
6. in 8. razred 7. in 9. razred
8.00 – 10.00 Drsanje Pohod
10.00 – 12.00 Pohod Drsanje
  • 12.10 odhod iz Murske Sobote
  • 12.45 vrnitev na šolo

Stroški

  • izposoja drsalk in animacija 6 EUR
  • avtobus približno 5 EUR

 

Dostopnost