(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Kreativnost in inovativnost naših učencev se je znova potrdila s sodelovanjem na natečaju Otroci in Planica.  Likovni izdelki so učencem 7. in 8. razreda prinesli nagradni izlet na polete v prenovljeno Planico (brezplačen prevoz za 50 učencev, 50 vstopnic in 50 kuponov za malico), v četrtek, 17. marca 2016.  Iskrene čestitke izjemen uspeh našim učencem in njihovi mentorici učiteljici Idi Petek.   Glede na to, da je bila uradna tekma prestavljena iz nedelje na jutrišnji dan,  si bodo naši učenci ogledali čisto pravo tekmo in ne  uradnega treninga, kot je bilo sprva predvideno. Želimo jim, da doživijo jutri  nepozaben dan  v Planici, skupaj z učiteljicami, ki jih spremljajo. Glede na izjemne dosežke naših skakalcev v letošnji sezoni svetovnega pokala, bo za naše učence udeležba na jutrišnji tekmi še posebaj dragoceno doživetje, ki se ga bodo zagotovo spominjali vse življenje.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

 

Dostopnost