(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V petek, 15. aprila 2016 se bomo z otroškim in mladinskim pevskim zborom naše šole udeležili revije pevskih zborov, ki bo potekala v Osnovni šoli Gornja Radgona in sicer:  ob 16. uri za otroške pevske zbore in  ob 18. uri za mladinske pevske zbore.

Predviden ODHOD avtobusa izpred šole Predviden PRIHOD avtobusa k šoli
OPZ Ob 14.25 uri. Zbor pred šolo je ob 14.10 Ob 17.45
MPZ Ob 17. 00 uri. Zbor pred šolo je ob 16.45 Ob 18.40

Vabimo vas, da nam prisluhnete. Če boste po nastopu svoje otroke prevzeli v Gornji Radgoni, lahko to storite le po dogovoru z učitelji spremljevalci, sicer pa vas prosimo, da pridete po otroke k  šoli.

Zborovodkinja:                                                                                                                    Ravnateljica:

Karina Matjašič                                                                                                                   mag. Anastazija Avsec

vabilo

 

Dostopnost