(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Naši prvo- in tretješolci že nestrpno pričakujejo naslednjega tedna, saj se bodo odpravili v šolo v naravi na Pohorje. Spremljta jih razredničarki Slavica Kovačič in Tatjana Perša ter učitelja Sabina Brumen in Nenad Dolgov.

Želimo jim uspešno pot in obilo užitkov in novih izkušenj pri učencu v naravi.

16. 5. 2016: Učenci in učitelji so varno prispeli na Pohorje in z nestrpnostjo pričakujejo aktivnosti, v katere bodo vključeni že prvi dan šole v naravi. Temperature so, pričakovano nižje, kot doma, ponekod so vidne še tu in tam zaplate snega.

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Prvošolci in tretješolci smo lepo preživeli prvi dan šole v naravi. Spoznavali smo značilnosti gozda in Pohorske škratke ter uspešno opravili prvi pohod. Po večerji nas čaka še tekmovanje v znanju Male sive celice.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Tatjana Perša

IMG_8778

Dostopnost