Komisija, imenovana na ZRSŠ, je v skladu s kriteriji izbrala predstavitve prispevkov, preko katerih je promovirana 25-letnica samostojne države, med njimi je tudi prispevek naše šole. Čestitamo.

Prispevek

RAZISKOVALNI PROJEKT  » Inovativnost in ustvarjalnost mladih za prihodnost domovine«  je potekal v času od meseca marca do maja 2016. Vanj so se uspešno vključili tudi naši učenci pod mentorstvom  učiteljice ALENKE KOZAR in mag. BERNARDE ROUDI. Posneli so dva krajša filma, ki bosta objavljena na spletni strani ZRSŠ, izbrane posnetke pa si  bomo ogledali  tudi na šolski proslavi ob dnevu državnosti 24. 6. 2016. Pri pripravi posnetkov so sodelovali:

1. razred: Amadej Filipčič, Filip Stanek, Maša Rožanc in Žana Čolnik;

6. razred: Anej Belak, Jakob Plajnšek, Sven Ploj, Katja Slekovec, Aneja Šoštarič, Keli Iskra, Sanja Vogrinec, Martina Jelen Smolko;

7. razred: Teo Wajs, Eva Kegel, Karin Adanič, Kaja Baum, Tjaša Irgolič, Tomi Kolarič in Alen Kozar;

8. razred: Martina Koren in Inja Dokl;

9. razred: Tjan Šoštarič, Sendy Zver,Tjaša Lukovnjak in Lara Sampl.

Za tehnično izvedbo sta poskrbela  sedmošolca Marsel Filipič in Žan Kristjan Küčan, ki sta pripravila posnetek in opravila montažo.

Iskrene čestitke učencem in mentoricama za uspešno sodelovanje v projektu.

Alenka Kozar in mag. Bernarda Roudi