(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Tudi v letošnjem šol. letu smo sodelovali na mednarodnem natečaju haiku poezije, ki jo razpisuje OŠ Franceta Bevka Tolmin. Letošnja tema je bila Vedrina, smeh, veselje.  Med sodelujočimi je bilo izbranih 6 učencev, ki imajo objavljene haikuje v zborniku haiku poezije. Ti učenci so: Martina Jelen Smolko iz 6. razreda, Brina Mauko in Alen Kozar in 7. razreda ter Ana Rebernak in Tilen Kosi iz 9. razreda. Vsi učenci bodo zbornike tudi prejeli.

Letos smo prvič sodelovali tudi na svetovnem haiku natečaju JAL FOUNDATION z naslovom Jutro. Posebno nagrado je prejela tudi naša učenka Maja Pučko iz 8. razreda. Povabljena je bila tudi na slavnostno podelitev priznanj in nagrad, ki je bila v Kinogledališču Tolmin.

Vsem mladim ustvarjalcem in njihovi  mentorici učiteljici Alenki Kozar iskreno čestitamo.

Alenka Kozar

Dostopnost