(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V petek, 14. 10. 2016, je ravnateljica prisostvovala slovesnosti ob 60-letnici Zavoda RS za šolstvo,  ki je potekala v Spominskem domu Štefana Küzmiča v Puconcih.  Prisotni so lahko v kulturnem programu z nastopi učencev in dijakov,  prisluhnili nagovorom nagrajencev Blaža Kumerdeja, ki prihajajo iz Pomurja. Med njimi je bila tudi naša nekdanja učiteljica Živana Safran, kot prejemnica priznanja v letu 2008. V nagovoru je predstavila svoje delo, po katerem je bila prepoznana v slovenskem šolskem prostoru (uvajanje metode prevajanja pri pouku slovenščine) in je med drugim zanjo prejela Evropsko jezikovno priznanje (leta 2010). Veseli  smo, da je bila med petimi nagrajenci, ki so se predstavili na tej svečani slovesnosti, tudi naša nekdanja učiteljica Živana Safran.

IMG_0274

mag. Anastazija Avsec, ravnateljica

Dostopnost