Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice

6.12.2016 - Medobčinsko prvenstvo v odbojki za dekleta - galerija slik
6.12.2016 – Medobčinsko prvenstvo v odbojki za dekleta

Učenke Maja Draganič, Patricija Draganič, Tjaša Igrolič, Eva Kegel, Martina Koren, Brina Mauko, Doroteja Ploj, Manca Tomc, Maša Zupančič in Ines Vogrin so se udeležile medobčinskega prvenstva v odbojki za starejše deklice. Tekmovanje je potekalo na Osnovni šoli Apače, udeležilo se ga je pet ekip. Z odlično igro so učenke najprej premagale Osnovno šolo Kajetan Kovič Radenci, v finalu pa še Osnovno šolo Gornja Radgona in tako osvojile 1. mesto.

Končni vrstni red:

  1. mesto OŠ Kapela
  2. mesto OŠ Gornja Radgona
  3. mesto OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici
  4. OŠ Kajetan Kovič Radenci
  5. OŠ Apače

 

 
 
 
 
 
 
Dostopnost