(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
9.5.2017 - Področno prvenstvo v atletiki

9.5.2017 – Področno prvenstvo v atletiki

V torek, 9. maja 2017, so se učenci na atletskem stadionu pri OŠ I Murski Sobota pomerili na področnem posamičnem prvenstvu v atletiki. Na tekmovanju so se odlično odrezali. Od 15. učencev, ki so se udeležili tekmovanja, so trije osvojili medaljo, Maša Zupančič je osvojila zlato v metu vorteksa, Martina Koren je osvojila srebrno v suvanju krogle, Gašper Koren pa bronasto v skoku v daljino.

Obe štafeti sta osvojili še bronasto medaljo, ki šteje za medobčinsko prvenstvo, ker štafetnih tekov tam nismo mogli izvesti.

Povezava do rezultatov.

Čestitke vsem nastopajočim, Igor Prša.

Na državno prvenstvo se uvrsti 20 najboljših učencev v posamezni panogi iz področnih prvenstev po Sloveniji. Vsi rezultati so objavljeni na spletni strani Timing Ljubljana.

Dostopnost