(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V sklopu sodelovanja v nacionalnem projektu OŠ Zreče, smo na OŠ Kapela že spomladi polepšali cvetlične lončke za rastline učencev prve triade, pred tem pa so lonci služili kot del dekoracije šolskega hodnika. (mentor: Ida Petek) Učenci UNESCO krožka so spomladi izvedli opravila v zeliščnem vrtu. Učenci OPB2 pa so pripravili sadike za cvetlične lonce in zeliščni vrt. Zasaditev je potekala v sredini maja, kjer smo med drugim preizkusili tudi prvo pridelano zelenjavo – redkev. (mentor: Nina Budja Zalokar) Učenci prvega razreda so v sklopu dela pri pouku pripravili svoje sadike, ki so jih kasneje prav tako presadili v cvetlični lonec in skrbeli zanj. (mentor: Tatjana Perša)

Drugošolci urejajo svoj vrtiček.

Drugošolci urejajo svoj vrtiček.

Zapisala: Nina Budja Zalokar

Dostopnost