(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Se še spomnite?

Pisal se je petek, 23. junij 2017, ko smo se na zadnji šolski dan vsi učenci in strokovni delavci zbrali v šolski telovadnici. Učenci četrtega in osmega razreda so pripravili kulturni program ob obeležitvi državnega praznika – dneva državnosti. Ravnateljica mag. Anastazija Avsec je nato pohvalila učence, ki so imeli vse ocene zaključene odlično in jih k podobnemu uspehu v novem šolskem letu nagradila z manjšo pozornostjo. Svetovalna delavka mag. Andreja Strmšek je učencem iz posameznih razredov, ki so v drugem ocenjevalnem obdobju pridobili naziv naj-sošolec oz. naj-sošolka podelila priznanja in manjše nagrade. Zahvalila se je tudi štirim učenkam, ki so bile še posebej dejavne v šolski skupnosti. Sedmošolka Martina J. S. je prejela posebno nagrado za dosežke na tekmovanjih s področja logike in matematike.

Priključili so se nam tudi devetošolci in se predstavili z delom plesnega programa, ki so ga plesali na valeti. Ob koncu srečanja v šolski telovadnici smo še skupaj zaplesali Makareno. Učenci so nato dobili spričevala in se podali poletnim dogodivščinam naproti.

Zapisala: Tatjana Perša

Fotografije: Tina Klemenčič

Učenci s samimi odličnimi ocenami

Učenci s samimi odličnimi ocenami

Dostopnost