Spoštovani starši in/ali zakoniti zastopniki otroka!Rezultat iskanja slik za working together

Polni pričakovanj in zanosa smo vstopili v novo šolsko leto. Sledimo viziji naše šole, ki se glasi: »Smo majhna, prijazna in sodobna šola, ki vzpodbuja pozitivne vrednote in uči za življenje.«

Trudimo se za dobre odnose in uspešno sodelovanje, ki bogati vse vključene – učence, vas starše, nas zaposlene in tudi okolje, v katerem delujemo.

Na 1. skupnem roditeljskem sestanku, ki bo v ponedeljek, 18. 9. 2017, ob 16.30 v večnamenskem prostoru Osnovne šole Kapela vam želimo predstaviti naše načrte za šolsko leto 2017/2018.

Sledili bodo skupni sestanki posameznih oddelčnih skupnosti, kjer se boste srečali z otrokovo razredničarko, pridobili dragocene informacije o delu oddelčne skupnosti in izmenjali pričakovanja.

Pričakujemo vas!

VABILO