(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V torek, 19. septembra 2017, so drugošolci izvedli tehniški dan. V organizaciji Društva prijateljev mladine Občine Radenci so skupaj s tretješolci OŠ Kajetana Koviča Radenci obiskali Pikin festival v Velenju. Spremljali sta jih učiteljici Tatjana Perša in Sabina Brumen. Kljub temu, da se je sonce skrivalo za deževnimi oblaki, so učenci v Velenju preživeli zanimiv in ustvarjalen dan. Ustvarjali so v Pikinih delavnicah in si nato v Domu kulture Velenje ogledali še predstavo v izvedbi Plesnega teatra Ljubljana z naslovom Veveriček posebne sorte. Domov so se vrnili s polnimi nahrbtniki izdelkov in polni novih doživetij. Fotografije s kulturnega dne si lahko ogledate v galeriji slik oz. s klikom na spodnjo fotografijo.

Tatjana Perša

Pikin festival

Pikin festival

Dostopnost