(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
8.12.2017 - Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke - galerija slik

8.12.2017 – Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke

Na medobčinskem prvenstvu v odbojki za starejše dečke, so naši osvojili prvo mesto in se tako uvrstili na področno prvenstvo, ki bo predvidoma januarja v Murski Soboti.

V petek, 8. decembra 2017, so odbojkarji Osnovne šole Kapela prikazali odlično igro in premagali domačine, učence Osnovne šole Kajetan Kovič Radenci z 2 : 1, ter učence Osnovne šole Gornja Radgona z 2 : 0. Prva tekma je bila zelo izenačena, učenci obeh šol so prikazali odlično odbojko. Velikokrat je žoga kar nekajkrat morala čez mrežo, preden je padla na tla. Na koncu so naši vendarle strli odpor domačinov. V drugi tekmi se je že poznala večja uigranost naših in učencem OŠ Gornja Radgona niso dovolili presenečenja.

Našo šolo so zastopali

  • Maj Bajzek – 6. a
  • Gašper Koren – 7. a
  • Sven Ploj – 8. a
  • Jakob Stanek – 8. a
  • Teo Založnik – 8. a
  • Marsel Filipič – 9. a
  • Alen Kozar – 9. a
  • Timotej Križanič – 9. a
  • Teo Wajs – 9. a
  • Marsel Žnuderl – 9. a

Iskrene čestitke vsem. Igor Prša.

 

Dostopnost