(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
8.1.2018 - Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice - galerija slik

8.1.2018 – Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice

V ponedeljek, 8. januarja 2018, so se učenke Ronja Slavič in Ivona Mes iz sedmega razreda, ter Karin Adanič, Patricija Draganič, Tjaša Irgolič, Eva Kegel, Brina Mauko in Maša Zupančič iz devetega razreda udeležile Medobčinskega prvenstva v odbojki za starejše deklice.

Tekmovanja se je udeležilo pet šol iz Upravne enote Gornja Radgona in sicer OŠ Apače, OŠ Gornja Radgona, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici, gostiteljica OŠ Kajetana Koviča Radenci in naša šola. V predtekmovanju se je igralo v dveh skupinah, naše učenke so se pomerile z domačinkami in jih premagale z 2 : 0 v nizih. V drugi skupini so prvo mesto dosegle učenke OŠ Gornja Radgona, drugo mesto OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in tretje mesto OŠ Apače.

V polfinalu so se med sabo pomerile prvouvrščene ekipe iz ene skupine in drugouvrščene ekipe iz druge skupine.

Rezultati polfinala

OŠ Gornja Radgona : OŠ Kajetana Koviča Radenci – 2 : 0

OŠ Kapela : OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – 2 : 0

V malem finalu so se pomerile poraženke polfinala, kjer je ekipa OŠ Kajetana Koviča Radenci z 2 : 0 premagala OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici. V finalu pa so naše učenke z odlično igro z 2 : 0 premagale OŠ Gornja Radgona in tako osvojile prvo mesto ter se uvrstile na nadaljnje tekmovanje.

Končni vrstni red

  1. mesto OŠ Kapela
  2. mesto OŠ Gornja Radgona
  3. mesto OŠ Kajetana Koviča Radenci
  4. mesto OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici
  5. mesto OŠ Apače

Iskrene čestitke našim odbojkaricam.

Igor Prša

Dostopnost