(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Medobčinsko prbenstvo v atletiki 9.5.2018 - galerija slik

Medobčinsko prbenstvo v atletiki 9.5.2018

Osnovno šola Gornja Radgona je v sredo, 9. 5. 2018, gostila medobčinsko prvenstvo v atletiki za posameznike. Na tekmovanju so se pomerili učenci šol z območja upravne enote Gornja Radgona (OŠ Apače, OŠ Gornja Radgona, OŠ dr. Trtenjak Negova, OŠ Kjetan Kovič Radenci, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici ter OŠ Kapela).

Mlajši učenci, rojeni 2005 in mlajši, so tekmovali v tekih na 60, 300 in 600 metrov ter skoku v daljino, skoku v višino in metu vorteksa. Starejši učenci, rojeni 2004 in 2003, pa so se poleg omenjenih disciplin pomerili še v suvanju krogle, namesto na 600 metrov pa so tekli na 1000 metrov. Štafetne teke bomo opravili na področnem tekmovanju v Murski Soboti.

Naši učenci so osvojili kar 13 medalj

Bronaste medalje so osvojili

 • Anamari Žnuderl (skok v daljino)
 • Ronja Slavič (tek na 60 m)
 • Maj Bajzek (met vorteksa)
 • Martina Jelen Smolko (skok v višino)
 • Katja Slekovec (tek na 60 m)
 • Tjaša Irgolič (skok v daljino)
 • Mitja Kocbek (tek na 60 m)

Srebrne medalje so osvojili

 • Gašper Koren (skok v daljino)
 • Brina Mauko (met vorteksa)
 • Jakob Stanek (skok v višino)

Zlate medalje so osvojili

 • Patricija Draganič (met vorteksa)
 • Maša Zupančič (skok v višino)
 • Timotej Križanič (skok v višino)

Vsi rezultati:

UČENCI

UČENKE

Dostopnost