(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Pikin festival

Pikin festival

V petek, 28. septembra 2018, so se drugošolci z razredničarko Tino Klemenčič in spremljevalno učiteljico Tjašo Jerič odpravili v Velenje – pikastim dogodivščinam naproti. Organizacija Društvo prijateljev mladine Radenci namreč vsako leto zagotovi sredstva, da se lahko učenci iz OŠ Kapela ter OŠ Kajetana Koviča Radenci udeležijo ustvarjalnih delavnic na Pikinem festivalu ter si ogledajo izbrano lutkovno predstavo. Tokrat so si ogledali predstavo z naslovom Bikec Ferdinand. V delavnicah, ki so letos potekale na temo »živalsko kraljestvo«, so učenci urili ročne spretnosti in izdelali številne izdelke. Preizkusili so tudi senzorične lutke ter si ogledali nekaj živali v mini živalskem vrtu.

Učiteljica Tina Klemenčič

Dostopnost