(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Ditka med nastopomTeden od 12. 11. do 16. 11. 2018 smo v Osnovni šoli Kapela poimenovali teden bralne pismenosti. V tem tednu smo še dodatno pozornost posvetili razvijanju bralne pismenosti pri različnih dejavnostih, predmetnih področjih pri učencih od 1. do 9. razreda. V četrtek, 15. 11. 2018, nam je Ditka z glasbenim nastopom približala poezijo Ferija Lainščka, ki jo učenci sicer spoznavajo pri urah slovenščine. Svoj talent je imela priložnost pokazati tudi učenka Aneja Šoštarič, ki je zapela skupaj z Ditko.

Poleg bralne pismenosti pa so učenci na ponedeljkovih prazničnih delavnicah razvijali tudi ustvarjalnost, ekološko osveščenost in ročne spretnosti. Na prazničnih delavnicah so ustvarjali izdelke, ki vam jih bomo ponudili na prazničnem bazarju v sredo, 28. 11. 2018.

Dostopnost