(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
30.1.2019 - Šolski otroški parlament

30.1.2019 – Šolski otroški parlament

V sredo, 30. 1. 2019, je na naši šoli potekal ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT. Tema otroškega parlamenta v šolskem letu 2018/19 je prvič, odkar poteka otroški parlament, enaka kot preteklo šolsko leto, torej ŠOLSTVO IN ŠOLSKI SISTEM.

V delo šolskega parlamenta smo vključili  vse učence naše šole, ki so ponovno izrazili želje po spremembah na določenih področjih dela naše šole v povezavi s šolskim sistemom in štirimi temami, ki so bile obravnavane v preteklem šolskem letu (Odnosi v šoli, Učne vsebine, Metode in načini poučevanja/učenja in Šola za življenje ).

Učenci prve triade so se predstavili s plakati. Učenci od 4. do 9. razreda pa so predstavili pozitivne spremembe, ki so jih vnesli v pouk in delo v šoli.

Bili smo priča zanimivim, kvalitetnim in poučnim predstavitvam.

Pohvala gre učiteljem, ki so učence odlično pripravili, ter učencem, ki so motivirano pristopili k delu.

Zapisala: Lucija Kret

Dostopnost