(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
14.2.2019 - Medobčinsko prvenstvo v mali odbojki za mlajše dečke - galerija slik

14.2.2019 – Medobčinsko prvenstvo v mali odbojki za mlajše dečke.

Tudi mlajši dečki so postali medobčinski prvaki v mali odbojki.

V telovadnici Osnovne šole Kajetana Koviča Radenci je 14. februarja 2019 potekalo medobčinsko prvenstvo v mali odbojki za mlajše dečke, rojene 2006 in mlajše. Tekmovanja so se udeležile tri šole: šola gostiteljica, Osnovna šola Sveti Jurij ob Ščavnici ter Osnovna šola Kapela. Našo šolo so zastopali Vid Bajzek iz 4. razreda, Jernej Koren in Niko Domanjko iz 5. razreda, Timo Lukač iz 6. razreda ter Anej Roman Leljak, Luka Domanjko, Maj Bajzek, Maj Cehtl, Žan Kolarič in Žan Pirc iz 7. razreda.

Igralo se je po pravilih male odbojke, kar pomeni, da 1. set igrajo prvi štirje igralci (in menjava), v drugem setu pa lahko nastopijo le tisti, ki v prvem setu niso. V eventuelnem 3. nizu pa lahko nastopi le en igralec iz 2. moštva. Igrali smo po sistemu vsak z vsakim. Naši učenci so prikazali zares odlično in zanesljivo igro z zelo malo napakami in tako premagali obe ekipi, OŠ Kajetana Koviča Radenci pa je premegala OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici. Kot prvouvrščena ekipa smo se uvrstili na področno tekmovanje.

Rezultati

OŠ Kajetana Koviča Radenci : OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – 2 : 0
OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici : OŠ Kapela – 0 : 2
OŠ Kapela : OŠ Kajetana Koviča Radenci – 2 : 0

Vrstni red

1. mesto: OŠ Kapela
2. mesto: OŠ Kajetana Koviča Radenci
3. mesto: OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici

Iskrene čestitke vsem, Igor Prša.

Dostopnost