(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

12. marec velja za dan, ko praznujemo slovensko valentinovo ali, bolje rečeno, gregorjevo – dan, ko se ptički ženijo in ko pozdravljamo pomlad. Še danes je na praznik vezanih mnogo zanimivih običajev, ki razveseljujejo predvsem najmlajše.

V Osnovni šoli Kapela smo gregorjevo obeležili z gregorjevo pošto. Učenci in zaposleni smo pisali prijazna sporočila in jih oddajali v nabiralnik.  Skozi 2 tedna se je nabralo 690 sporočil in pisem, s katerimi je gregorjev poštar 12. marca 2019 razveselil in polepšal dan učencem in zaposlenim. Hvala mentorici šolske skupnosti Teji Tušak, učitelju Petru Škofiču ter vsem učencem in zaposlenim, ki ste pripomogli k uspešno izpeljani dejavnosti, ki spodbuja in širi prijaznost.

mag. Andreja Strmšek, ravnateljica Osnovne šole Kapela

Dostopnost