(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V soboto, 6. aprila 2019, bomo imeli v skladu z Letnim delovnim načrtom Osnovne šole Kapela delovno soboto. Prisotnost učencev je obvezna, saj nadomeščamo petek, 3. 5. 2019.
Pripravljamo pester, zanimiv in poučen program v okviru dneva dejavnosti z naslovom Sijem od zdravja. Pozornost bomo namenili osebni higieni, odraščanju, zdravim zajtrkom, zaščiti pred spletnim nasiljem ter se dotaknili tudi pomena spanja za zdravje.
Dan dejavnosti bo potekal od 7.30 do 12. 05. Tega dne kosila in druge malice ne bo.
V šolo in domov bo urejen prevoz v obe smeri, kot ste navajeni. Razvoz domov bo ob 12.15. Natančne informacije o tem, kaj bodo učenci počeli in kaj potrebujejo jim bodo podale razredničarke ter učitelj športa, saj bo potekalo tudi testiranje za športno vzgojni karton. Pričakujemo, da se bodo delovne sobote udeležili vsi učenci.

Starše učencev od 1. do 4. razreda vabimo, da se nam ob 10.30 pridružijo na pohodu in pri očiščevalni akciji. Pričeli bomo pri Osnovni šoli Kapela.

Veselimo se sobotnega dne in druženja z vami.

Učenci in zaposleni Osnovne šole Kapela

Dostopnost