10. – 14 junij 2019
Učenci 5. in 7. razreda z učiteljicama preživljajo aktivni teden šole v naravi v Centu šolskih in obšolskih dejavnosti Cerkno.
V prvih dveh dneh so se naučili postavljati bivake, gradili mostove iz deščic in obiskali Bolnišnico Franjo.

Bolnica Franja

Fotografije: Helena Hedžet

Sedmošolci so se tretji dan bivanja šole v naravi preizkusili v matematiki v naravi.

Fotografije: Milena Titan

13. junij

Učiteljici Helena in Milena sta poslali še več fotografij z različnih aktivnosti, ki so jih učenci izvajali v šoli v naravi: plavanje, ogled muzeja laufarije, plezanje po plezalni steni, voda in fizika, postavljanje rekorda v igri jenga, dvoriščno gledališče, razglasitev najbolj urejene sobe.