(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Naši glasni navijači

V torek, 11. junija 2019, sta tretješolka Larisa Šafarič in devetošolka Aneja Šoštarič nastopili na finalni prireditvi 5. sezone prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Prireditev je potekala v športni dvorani osnovne šole Ljudski vrt na Ptuju. Nastopilo je 14 finalistov v kategoriji do 5. razreda in 15 finalistov v kategoriji od 6. do 9. razreda.

Lariso in Anejo so s tribun nadvse glasno in zavzeto spodbujali njuni sošolci in prijatelji. Izdelali so tudi transparente, s katerimi so ponosno predstavljali našo šolo. Z učenci – navijači smo bile učiteljice Alenka Kozar, Marija Andrejč in Tatjana Perša. Vzdušje v dvorani je bilo enkratno in čeprav je prireditev trajala pozno v večer, smo vztrajali do konca in se izkazali kot resnično glasni in zavzeti navijači. Bili smo zelo ponosni, ker sta na finalnem odru nastopili kar dve učenki naše šole.

Tatjana Perša

Dostopnost