(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Učenci OŠ Kapela prijaznosti ne delijo samo za šolskimi zidovi, ampak tudi izven njih. Vsako leto širijo Naključno prijaznost.

V torek, 11. 6. 2019, so prijaznost širili in delili med zaposlenimi na podjetju Elrad iz Gornje Radgone. Elrad dolgoletno sodeluje z našo šolo na različnih področjih in zato ni naključje, da so se učenci šolske skupnosti v šolskem letu 2018/19 odločili,  da obiščejo prav njih.

V ta namen so izdelali metulje, kot simbole čarobnosti, katerih naloga je, da nas varujejo. Prijaznost so na ta dan širili Gašper Koren in Žana Škerget iz 8. razreda, Zala Koren in Lana Čolnik iz 6. razreda, Jan Fras in Gal Vršič iz 4. razreda ter Tijana Rožanc in Gašper Domanjko iz 3. razreda. Spremljali sta jih ravnateljica mag. Andreja Strmšek in svetovalna delavka Teja Tušak.

Dostopnost