(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V zraku že čutimo poletje ter brezskrbne dni. Morda je v zraku ljubezen, sreča, morda pa tudi baloni, ki se dvigajo visoko v nebo …  Prireditev ob zaključku šol. leta 2018/19 je nosila naslov Nekaj je v zraku.

Baloni z zlatimi mislimi so bili kratki prizori, ki so povezovali bogat program, v katerem so se predstavili učenci  z različnimi kulturnimi točkami. Poleg glasbenih nastopov so se predstavili še s prizori v angleškem in nemškem jeziku, z deklamacijami ter ritmično gimnastiko. Prvošolci so zaplesali splet ljudskih plesov, učenci 2. razreda pa na pesem Lep sončen dan. S pesmijo Balonček citronček so se predstavili tudi otroci vrtca iz enote na Kapeli.

Sledila je podelitev priznanj in nagrad za številne dosežke, in sicer smo bili uspešni na tekmovanjih, natečajih, raziskovalnem delu in drugih učnih področjih.

Prireditev smo zaključili s pozitivnimi mislimi, ki so jih učenci skupaj z baloni razdelili obiskovalcem prireditve.

Alenka Kozar

zaključna prireditev

Dostopnost