(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
11.12.2019 - Medobčinsko trekmovanje v odbojki - galerija slik

11.12.2019 – Medobčinsko trekmovanje v odbojki

Kot je že nekaj let tradicija, se je v sredo, 11. decembra 2019, na naši šoli odvijalo Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke. Na tekmovanju sta poleg ekipe naše šole nastopili še ekipi OŠ Gornja Radgona in OŠ Kajetana Koviča Radenci.

Naši fantje so pod mentorstvom učitelja športa Denisa Ilješa pokazali odlično znanje odbojke, k zmagi pa je dodatno pripomogel ekipni duh in medsebojno spodbujanje ter sodelovanje fantov. S ponosom po odlični športni predstavi so na koncu dvignili največji pokal, saj je zmaga zopet ostala doma.

 

Rezultati tekem so bili naslednji:

OŠ Gornja Radgona : OŠ Kajetana Koviča Radenci – 21 : 25 in 17 : 25

OŠ Kapela : OŠ Kajetana Koviča Radenci – 25 : 14 in 25 : 15

OŠ Kapela : OŠ Gornja Radgona – 25 : 21 in 25 : 13

Končna razvrstitev je bila sledeča:

  1. mesto: OŠ Kapela
  2. mesto: OŠ Kajetana Koviča Radenci
  3. mesto: OŠ Gornja Radgona

Našo šolo so zastopali: devetošolci Gašper Koren, Marcel Tompa in Jure Kutoš, osmošolci Žan Pirc, Maj Bajzek, Maj Cehtl in Luka Domanjko ter šestošolec Jernej Koren.

Fantje, iskrene čestitke za doseženo zmago. Bili ste odlični in ponosni smo na vas.

Na šoli smo se zopet izkazali kot dobri organizatorji tovrstnih prireditev in dokazali, da skupaj zmoremo narediti velike stvari. Iskrena hvala vsem učencem in zaposlenim, ki ste kakorkoli pripomogli pri organizaciji in izpeljavi tekmovanja.

Učiteljica Tina Klemenčič

Dostopnost