(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V tednu od 20. do 24. januarja poteka vseslovenska akcija Teden pisanja z roko 2020, katere osrednja tema je V naši družini radi pišemo z roko. Tej akciji se je prvič pridružila tudi naša šola. Pisanje z roko zagotavlja dolgotrajnejšo pozornost, celovitejše delovanje naših možganov ter je pomembno orodje za kognitivni razvoj. Zapisano z roko si tudi bolje zapomnimo. Vsak človek na svetu ima drugačno pisavo. Vsaka pisava je neponovljiva. Pišimo z roko in ohranjajmo kulturo pisanja!Teden pisanja z roko je s posebnim pismom podprl tudi Minister za izobraževanje, znanost in šport, dr.  Jernej Pikalo.

                                                                                                                                                          Pripravila Urška Legen

pismo podpore Ministra

 

Dostopnost