(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V sredo, 23.9.2020 bomo imeli športni dan.

6. – 9. razred

Učenci od 6. do 9. razreda bo na sporedu atletski mnogoboj in meritve za športnovzgojni karton. Športni dan se začne kot običajno ob 7.30 z zborom na rokometnem igrišču z uvodnim nagovorom in ogrevanjem.

Učenci pridete v športni opremi, ne pozabite na pijačo, obvezno pa si prinesite tudi svinčnik in radirko za vpisovanje rezultatov ŠVK in ne pozabite na masko.

Pri atletskem mnogoboju se boste pomerili v tekih na 60, 300 in 600/1000 metrov, skoku v daljino in metu vorteksa. Zmagovalec v vsaki disciplini prejme eno točko, drugo uvrščeni dve in tako naprej. Končni zmagovalec je učenec, ki ima skupno najmanj točk. Kategorije so: mlajše deklice, mlajši dečki, starejše deklice, starejši dečki.

Meritve za ŠVK bomo izvajali sproti med atletskim mnogobojem.

1. – 5. razred

Dostopnost