Spoštovani starši!

Prejeli sem okrožnico Ministrstva za šolstvo in šport RS.
V času od 19. 10. 2020 bo za učence od vključno 6. do 9. razreda izobraževanje potekalo na daljavo.
Zelo, zelo nam je žal, da se zadeva ponavlja. Žal vpliva na to nimamo.
Lepo vas prosim, da učenci takoj nadaljujejo z delom v spletnih učilnicah. Učenci so imeli možnost vaditi v šoli z učiteljem Igorjem Prša in učitelji predmetnih področij. Če jim še kaj manjka, naj to preverijo jutri in v petek v šoli.

Prosim vas, da jih spremljate in spodbujate. Kolikor je mogoče spremljajte čas, ki ga preživijo na računalniku. Če naletijo na težavo, naj je ne prelagajo. Po pomoč se lahko obrnejo na sošolce in učitelje, ki jim bodo na voljo.
Iz šole naj si domov odnesejo gradiva, ki jih bodo potrebovali za učenje. Jutri si lahko v knjižnici še izposodijo kakšno knjigo.
Delo bo potekalo po prilagojenih urnikih, ki so objavljeni v spletnih učilnicah.

Zaenkrat žal še ni znano, kako dolgo bo izobraževanje na daljavo trajalo.

Lepo vas prosim za razumevanje in podporo ter pomoč v okoliščinah, ki so zahtevne za otroke, vas in tudi nas.

Prijazno vas pozdravljam, Andreja Strmšek