(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Občina Radenci je v času evropskega tedna mobilnosti od 16. 9. 2020 do 22. 9. 2020 organizirala nekaj dogodkov, s katerimi so obeležili ta teden. Celotni naslov aktivnosti so poimenovali v narečju: Peški ali z biciklom samo ka ideš malo načik. Čeprav nismo mogli sodelovati na osrednjem dogodku, so učenci podaljšanega bivanja pod mentorstvom učiteljic Sabine Brumen, Ide Petek in Milene Titan evropski teden mobilnosti obeležili z likovnim ustvarjanjem na to temo. Nastali so čudoviti unikatni izdelki.

Vabimo vas k ogledu izdelkov s klikom na zgornjo sliko.

Občina Radenci je dejavnosti pripravila v sklopu naslednjega projekta: LIFE IP CARE4CLIMATE (LIFE17 IPC/SI/000007) je integralni projekt, sofinanciran s sredstvi evropskega programa LIFE, sredstev Sklada za podnebne spremembe in sredstvi partnerjev projekta. http://www.care4climate.si/

Hvala učencem in učiteljicam.

mag. Andreja STRMŠEK, ravnateljica

Dostopnost