(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

Olimpijske igre spadajo med največje dogodke na svetu, ne le športne. Kot že verjetno veste, so bile Olimpijske igre Tokio 2020, preložene na leto 2021, potekale bodo od 23.7. do 8.8.2021, paralimpijske pa od 24.8. do 5.9. 2021.

Vabimo vas k sodelovanju na javnem natečaju »Olimpijski plakat Tokio 2020« Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS) skupaj z velikim sponzorjem olimpijske reprezentance Slovenije, Europlakatom, ter v sodelovanju z Zvezo za šport invalidov Slovenije – Slovenskim paralimpijskim komitejem in Veleposlaništvom Japonske v Sloveniji, objavlja javni natečaj za olimpijski veleplakat (jumbo plakat).

Vse informacije so objavljene na spletni strani ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE – SLOVENSKI PARALIMPIJSKI KOMITE (Zveza ŠIS-SPK).

Razpis: “Javni natečaj “Olimpijski plakat Tokio 2020

Prijavni obrazec

Dostopnost