(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si
Pismo zemlji: Filip

S šestošolci smo v petek, 9. 4. 2021, izvedli zelo ustvarjalen dan dejavnosti: DEDIŠČINA. V sodelovanju z Pomurskim muzejem Murska Sobota smo spoznali različne vrste naše dediščine. Učenci so ustvarjali tudi v kulinarični in rokodelski delavnici. Bili so zelo uspešni in ustvarjalni, še posebej Aleks (kulinarika Aleks.pdf), Vid, Filip, Anej in Lana. Spoznali so kulinarično, rokodelsko, etnološko, materialno in naravno dediščino. Po pričakovanju jih je najbolj navdušila kulinarična dediščina, kjer so ustvarjali SLADKE FTIČEKE. Ker pa v mesecu aprilu obeležujemo tudi dan zemlje in dan knjige, so ustvarili tudi svojo knjigo in zapisali sporočilo Zemlji.

Izdelki učencev:

Kulinarična dediščina: Filip
Knjiga pesmi: Žana

Za vse dosežke jim izrekam veliko pohvalo
učiteljica Bernarda.

Dostopnost