SPOŠTOVANI STARŠI!

Posredujem sporočilo, ki smo ga prejeli s strani Občine Radenci.

Jutri, dne 2. 6. 2021 se bodo opravljala gradbena dela (asfaltiranje, prevoz strehe za telovadnico) na lokaciji Kapelski Vrh.

Ta dan bo med 7. in 19. uro popolna zapora ceste od križišča pri Dunaju in do hiše na naslovu Kapelski Vrh 100 in nato od križišča Kapelski Vrh 100 do gradbišča nove telovadnice Kapela.

Župan dovoli, da se lahko parkira nekaj avtomobilov pred objektom Kapelski Vrh 100, ostale pa prosimo, da ta dan parkirajo na pokopališču Kapela. Dogovorili smo se, da je parkiranje dovoljeno tudi pri kapelski kleti.

Avtobusi bodo zjutraj otroke še lahko pripeljali v šolo kot običajno, popoldan pa bomo prevoz organizirali tako, da bomo otroke pospremili do bara pod cerkvico, kjer bodo počakali prevozniki ob vseh terminih razvoza domov.

Iz obvestila lahko sklepamo, da gre za poseben dan, zato vas, spoštovani starši, prosim, da se o varnosti še dodatno pogovorite z otroki. Zelo pomembno je, da upoštevajo navodila.

Gotovo bo jutrišnji prihod v šolo in odhod iz šole poseben. Naj pa bo predvsem VAREN za vse.

Lepo vas pozdravljam. Andreja Strmšek