(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

V prvem razredu imamo v šolskem letu 2020/2021 tudi sošolca, ki z družino živi v Turčiji in se šola na domu, hkrati pa v Turčiji obiskuje tamkajšnjo šolo. Med šolskim letom smo bili z njim v stiku preko video povezave, seveda pa smo si vsi želeli, da se srečamo tudi v živo. Can Luka je na daljavo uspešno opravil bralno značko in sodeloval v prispevku prvošolcev za šolski otroški parlament.

Med obiskom pri babici v Sloveniji se nam je Luka pridružil pri pouku v petek, 28. maja, in v ponedeljek, 31. maja. Druženje z njim je bilo zabavno in zanimivo. Naučil nas je šteti do 5 po turško in nam zaigral nekaj skladbic na klavirju, mi pa smo seveda poskrbeli, da se je med nami prijetno počutil. Upamo, da je v Turčijo odnesel prijetne spomine na našo šolo in druženje z nami.

Tatjana Perša

Dostopnost