(02)566 90 60 tajnistvo@os-kapela.si

29.9. po celem svetu obeležujemo svetovni dan srca. Tudi z učenci 1. razreda smo v podaljšanem bivanju obeležili dan srca ter se spomnili, kako pomembno je srce za nas. Skupaj z učenci smo iskali primerne načine za ohranjanje zdravega srca ter smo nato izdelali plakate, s katerimi želimo opomniti, kako ohranjamo svoje srce zdravo. Z učenci smo spoznali tudi različne vaje za zdravo srce, katere smo v tem tednu tudi pridno izvajali. Tudi učenci 1.razreda so mnenja, da mora vsak posameznik čuvati svoje srce, da ostane zdravo ter da se vsi med seboj spoštujemo, ohranjamo prijateljstva, smo prijazni, se imamo radi, se povezujemo. V ta namen smo z učenci izdelali drevo povezanosti ter se tako dotaknili letošnjega slogana POVEZUJMO SE S SRCEM.   

Učiteljica Damjana Flisar

Dostopnost